poniedziałek, 17 lutego 2014

Akcja ANTY!Tłuszcz roślinny utwardzony - kontratakujemy!

Jako że misją mojego bloga jest między innymi promowanie zdrowego trybu życia i dobrych nawyków żywieniowych dzisiaj rozpoczynam pierwszą akcję anty. Celem jest dotarcie do jak największej liczby osób i rozpowszechnienie ważnej informacji związanej z codziennym odżywianiem. Pierwsza akcja ma poinformować ludzi o zagrożeniach płynących ze spożywania jednego z gorszych zabójców organizmu - tłuszczów utwardzonych. 

Akcję organizuję na Facebooku (zapraszam TUTAJ) i proszę wszystkich użytkowników o udostępnianie znajomym artykułu o tłuszczach roślinnych utwardzonych (LINK). Można to zrobić przez panel pod postem używając odpowiedniej ikonki Facebooka czy też Twittera. 


Można też  wkleić link na swojej osi czasu, wysłać mailem czy zrobić cokolwiek innego by ostrzec jak najwięcej znajomych. Każdy sposób jest dobry. Nie bądźmy obojętni na konsekwencje zdrowotne nasze, dzieci i bliskich. Nie dajmy bogacić się producentom szkodliwej żywności!

2 komentarze:

  1. Całkiem Ciekawy pomysł naprowadzania na zdrowe nawyki żywieniowe. Zapraszam, też na mojego bloga o odchudzaniu, ćwiczeniach i motywacji do sportu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Radziłbym zmienić zdjęcie bo sugeruje jedną z restauracji fast food, na facebooku też, Akcją przeciwko MC? chyba nie o to w tym chodzi a tak wygląda.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...