czwartek, 12 września 2013

Konkurs książkowy - "Zamień chemię na jedzenie"

 
 Szanowni Czytelnicy

W dniu dzisiejszym chciałbym zaprezentować wam książkę Julity Bator "Zamień chemię na jedzenie".Jest to pierwsza książka o tym, jak jeść bez szkodliwej chemii i nie zbankrutować.

"Julita Bator była pewna, że jej dzieci urodziły się chorowite i nigdy nie uda się im uniknąć częstych wizyt u lekarza ani masy antybiotyków. Okazało się jednak, że wystarczy zmienić sposób żywienia – jedzenie naprawdę może leczyć.

Teraz sama piecze chrupiący chleb i przeciera soczyste pomidory. Wcale nie zajmuje jej to dużo czasu ani nie kosztuje zbyt wiele. Gdy wszyscy wokół uważają, że od „produktów jedzeniopodobnych” nie ma ucieczki, ona łamie ten stereotyp. Funduje swojej rodzinie pyszne i zdrowe jedzenie, chroniąc ją przed rakiem i cukrzycą.

Tym osobistym doświadczeniem dzieli się z Tobą w książce. Podpowiada, które produkty są bezpieczne, a których trzeba unikać. Podaje też proste przepisy na tanie i zdrowe potrawy, które możesz przygotować z produktów dostępnych w pobliskim sklepie. Już teraz możesz zrobić pierwszy krok na nowej drodze życia bez chemii. A dalej będzie już tylko zdrowiej!"

Dzięki wydawnictwu ZNAK, jeden egzemplarz tej książki można wygrać w specjalnym konkursie. 

Warunki uczestnictwa i regulamin:
Organizatorem rozdania jest blog http://wieszcozjesz.blogspot.com
Czas trwania rozdania: od 12 września do 30 września 2013 r.

W konkursie może wziąć udział każdy kto:

Do konkursu zapraszam również  blogerów, wystarczy:
 • napisać krótki post na swoim blogu, zapraszającego czytelników na mój konkurs i umieścić linka do posta z konkursem
Najciekawszy komentarz zostanie nagrodzony książką.

Zwycięzca zostanie opublikowany na blogu do 5 dni od daty zakończenia konkursu. Zostanie on powiadomiony o tym fakcie na FB lub mailem i jest zobligowany do wysłania adresu do wysyłki nagrody.

Wysyłka nagród obowiązuje jedynie na terenie Polski.

Na koniec kilka zdjęć nagrody. Mam nadzieje że zachęcą Was do udziału w konkursie, gdyż na pewno jest to lektura na którą warto zwrócić uwagę. Polecam szczególnie osobom, które nie chcą karmić dzieci sklepowymi sztucznościami a przyzwyczajać je do żywności własnej roboty i mało przetworzonej.
Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting

4 komentarze:

 1. Zamierzam wziąć udział :)

  Co tak naprawdę myślimy mówiąc 'zaburzenia odżywiania'? www.dzisiejsza-nadzieja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. To ja poproszę jeszcze o opcję dla chcących wziasc udział w konkursie i nie posiadających konta na fb i nie piszących bloga. Z chęcią zawalczykabym o taka ksiazke ;))

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tez chętnie i bez fb.
  Margosia

  OdpowiedzUsuń
 4. No dobra, ja nie chcę wygrać tej książki, dlatego wpisu reklamującego konkurs na moim blogu nijak krótkim nazwać nie można. Ja po prostu zachęcam do zapoznania się z tą pozycją, bo ja się już zapoznałam. I zachęcam do wzięcia udziału w konkursie:
  http://jukkasarasti.wordpress.com/2013/09/23/o-tablicy-mendelejewa/

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...